Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Denizli Deda Haber

CHP Pamukkale yeni yol haritasını belirliyor

Denizli CHP’de ilçe danışma ve dayanışma kurul toplantıları sürüyor. Pamukkale İlçe Örgütü bugün gerçekleştirdiği toplantıda 31 Mart’ta kaybedilen seçimi, yeni yol haritasını ve yaklaşın il ve ilçe başkanlığı seçimi hakkında görüş alışverişi yapıldı.

CHP Pamukkale yeni yol haritasını belirliyor

Cumhuriyet Halk Parti, Denizli il ve ilçe örgütleri bugün Pamukkale için toplandı. 31 Mart yerel seçimlerinin ardından ilçe danışma ve dayanışma kurul toplantılarının 10’ncusu Pamukkale İlçe Örgütü’nde yapıldı. Toplantıya CHP il Başkanı Mahir Akbaba, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar, Pamukkale İlçe Başkanı Osman Tabu, Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker, 31 Mart yerel seçimlerinde CHP’nin Pamukkale Belediye Başkan adayı Ahmet Divarcı ve partililer katıldı.

KONU:YOL HARİTASI ve PAMUKKALE’DE KAYBEDİLEN SEÇİM

CHP’nin yeni dönemdeki yol haritasını belirleyecek danışma ve dayanışma kurul toplantılarının Pamukkale ayağının basına açık bölümünde 31 Mart’ta kaybedilen seçimi, yeni yol haritasını ve yaklaşın il başkanlığı seçimi hakkında görüş alışverişi konularının gündemde yer aldığı görüldü. Toplantıya geniş katılım sağlandı.

Toplantının ikinci bölümü basına kapalı olarak devam etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ