Anasayfa » Ana Manşet » Denizli’de Genç Kıza Taciz Şoku

Denizli’de Genç Kıza Taciz Şoku

Denizli’de iki gün önce meydana geldiği iddia edilen olay “Bu kadarına da pes” dedirtti.

 İddiaya göre 10 Haziran günü 15:00 sıralarında Denizli Açık Hava Tiyatrosu bölgesinden minibüse binen Tuğba Y. (28) boş olan bir koltuğa oturdu. Oturduğu koltuğun yan tarafında bulunan 30-35 yaşlarındaki şahsın sürekli olarak cinsel organı ile oynamasından rahatsız olan Tuğba Y. telefonla konuşuyor numarası yaparak şahsı videoya çekmek istedi. Video henüz başlamışken şahsın kendisini taciz etmeye kalkışması üzerine yerinden kalkan genç kadın, durumu minibüs şoförüne anlattı.

Kapıları Kilitleyip Karakola Gittiler

Tuğba Y.’nin şikayeti sonrası minibüsün kapılarını kilitleyen şoför minibüsü karakolun önüne sürdü. Burada polislere bilgi veren vatandaşlar tacizci olduğu iddia edilen şahsı gözaltına alınmadan önce darp etmek istedi. Polis şahsı karakola götürürken, darp edilmesini engelledi. Genç kadın bilgisine başvurulduktan sonra salıverilirken, tacizci olduğu  iddia edilen şahsın cep telefonunda pornografik içerikli görseller bulunduğu iddia edildi.

Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

KAYNAK:AYNAHABER

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

5 bin TL’ye üzüm ağası oldu

Denizli’nin Buldan İlçesi’nde bu yıl 23.’sü düzenlenen Buldan-Yenicekent Tripolis Kültür ve Turfanda Çekirdeksiz Sultaniye Üzüm Festivali’nin ağası açık arttırma ile seçildi.Buldan İlçesi’nde bu yıl 23.’üncüsü düzenlenen Yenicekent Tripolis Kültür ve T...

Başkan Filiz, Kurban Bayramı Mesajını Yayımladı

AK Parti Denizli İl Başkanı ...