Anasayfa » Ana Manşet » Denizlispor Kaç Kombine Sattı ?

Denizlispor Kaç Kombine Sattı ?

Denizlispor’da yeni sezon hazırlıkları sürerken, şampiyonluk hedefi ile başlayan yılda taraftar bugüne kadar 750 kombine bilet aldı.

Denizlispor yeni sezon hazırlıklarını Ankara Kızılcahamam’da sürdürüyor. Yeni sezonda şampiyonluk hedefi koyan yönetim Teknik Direktör Osman Özköylü’nün isteği doğrultusunda Muhammed Himmet Ertürk, Gökhan Süzen, Burak Çalık, Deniz Vural, İsmail Aissati, Seddar Karaman, Kibong Mbamba, Abdülkerim Bardakçı, Adam Stachowiak ve Recep Niyaz transferlerini gerçekleştirdi. Ayrıca başarılı oyuncular Cenk Güvenç, Burak Altıparmak ve Alperen Babacan takımda kaldı.

İstenilen Rakama Ulaşılamadı

Yönetim kadar taraftarında şampiyonluk beklentisinin olduğu yeni sezon öncesi taraftar henüz kombine rakamlarında beklenen sayıya ulaşamadı. Kulüpten edinilen rakama göre, 750 kombine bilet satıldı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

5 bin TL’ye üzüm ağası oldu

Denizli’nin Buldan İlçesi’nde bu yıl 23.’sü düzenlenen Buldan-Yenicekent Tripolis Kültür ve Turfanda Çekirdeksiz Sultaniye Üzüm Festivali’nin ağası açık arttırma ile seçildi.Buldan İlçesi’nde bu yıl 23.’üncüsü düzenlenen Yenicekent Tripolis Kültür ve T...

Başkan Filiz, Kurban Bayramı Mesajını Yayımladı

AK Parti Denizli İl Başkanı ...