Son Dakika
Anasayfa » Ana Manşet » Denizlispor Taraftar Derneği Çınar Horoz Gençlik Kendini Tanıttı

Denizlispor Taraftar Derneği Çınar Horoz Gençlik Kendini Tanıttı

Denizlispor taraftar derneği Çınar Horoz Gençlik, yemekli gece düzenledi, kendini tanıttı.

Hayma Restorant’ta düzenlenen geceye CHP Milletvekili Kazım Arslan, eski Denizlispor başkanlar konseyi üyesi Mazlum Bababalım, Denizlispor’un eski kaptanı Bahtiyar Yorulmaz, Denizlispor’un Alt Yapıdan Sorumlu Asbaşkanı Necip İrdem, taraftarlar ve davetliler katıldı. Sevgi ve Taha’nın sahne aldığı gecede Denizlispor marşları söylendi, yeni sezonda neler yapılabileceği konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

Düşüncelerini Dile Getirdiler

CHP Milletvekili Kazım Arslan, konuşmasında, “Ben işlerden dolayı spora biraz uzak kaldım ancak Denizlispor’a her zaman destek vermeye hazırım” dedi. Denizlispor’da adı efsane olan Mazlum Bababalım ise, “Denizlispor’u canı gönülden desteklemek gerekir. Herkes taşın altına elini koymalı” diye konuştu. Eski kaptan Bahtiyar yorulmaz ise, sağlam transferlerin yapılıp yeni sezonda daha güçlü bir Denizlispor yaratılmasını istedi. Çınar Horoz Gençlik Taraftar Derneği Başkanı Okan Karcı, yeni oluşumlarında kendilerini destekleyen herekse teşekkürü bir borç bildiğinin altını çizerek, “Bizlerin tek derdi Denizlispor. Ancak bunun yanında sosyal sorumluluk projelerimiz de olacak. Köy okulu projemiz var. Okul restorasyonu ve öğrencilere yardım etmek istiyoruz. Takibi elimizden geldiği kadar. Fidan dikme projesi, sağlıklı birey sağlıklı toplum projesi kapsamında çalışmalar yapmak istiyoruz. Birçok projemiz var. Denizlispor’un başarısı dışında birçok iyi etkinliğin altına da imza atmak istiyoruz” dedi. 5 saat süren gecede taraftarlar da davetliler de gönlüne göre eğlendi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

Denizli’de çıkan yangında genç fidanlar yandı

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde genç fidanların bulunduğu ormanlık alanda çıkan yangın karadan ve havadan yapılan müdahalelerle söndürüldü.Edinilen bilgiye göre, Pamukkale ilçesi Akköy Mahallesi’nde bulunan genç fidanların bulunduğu ağaçlık alanda henü...

Büyükşehir 16 Ağustos’ta Pamukkale’nin Mahallesinde Su Kesintisi Uygulayacak

Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ Genel ...