Anasayfa » Ana Manşet » Denizlispor’da İç ve Dış Transferde Hareketli Günler

Denizlispor’da İç ve Dış Transferde Hareketli Günler

Denizlispor’da bayram öncesinde iç ve dış transferlerde hareketli günler yaşanıyor. İç transferde İsmail Aissati ile yüzde 99 anlaşan başkan Mustafa Üstek ve transfer komitesi, Mehmet Akyüz ve Ziya’yı da bir yere bırakmayacaklarını açıkladı.

Henüz Burak Altıparmak ve Cenk ile de görüşme sağlayamadıklarını ifade eden başkan Üstek, “Aissati ile anlaştık sayılır. Mehmet Akyüz ve Cenk zaten bizim oyuncumuz. Paralarını da yatırıyoruz. Diğer arkadaşlarla da görüşme yapacağız” dedi.

En Az 7 Takviye

Teknik direktör Osman Özköylü, başkan yardımcısı Taner Atilla ve kendisinin görüşmeleri sürdürdüğünü kaydeden başkan Üstek, bayram öncesi iki oyuncunun da imza atacağı müjdesini verdi. Başkan Üstek, Erhan Kartal transferde önemli bir yol aldıklarını da sözlerine ekledi. Yeşil siyahlı transfer komitesi; kaleci, stoper, bek, golcü, orta saha ve kanat oyuncuları olmak üzere en az 7 takviye yapacak.

KAYNAK:DENİZLİSPOR20

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

5 bin TL’ye üzüm ağası oldu

Denizli’nin Buldan İlçesi’nde bu yıl 23.’sü düzenlenen Buldan-Yenicekent Tripolis Kültür ve Turfanda Çekirdeksiz Sultaniye Üzüm Festivali’nin ağası açık arttırma ile seçildi.Buldan İlçesi’nde bu yıl 23.’üncüsü düzenlenen Yenicekent Tripolis Kültür ve T...

Başkan Filiz, Kurban Bayramı Mesajını Yayımladı

AK Parti Denizli İl Başkanı ...