Anasayfa » Denizli İlçe Haberleri » Çardak » Düğünlerine fidanlı davetiye gönderdiler

Düğünlerine fidanlı davetiye gönderdiler

Denizli’de evlilik hazırlığı yapan bir çift düğün davetiyesi olarak ilginç bir yöntem seçti. Genç çift, düğünlerine gelmelerini istedikleri dostlarına davetiye olarak ardıç ağacı fidanı verdi. 

Denizli’nin Çardak İlçesi’nde evlilik hazırlığı yapan Yasin Olgun (26)- Hanım Tekeli (22) çifti düğünlerine gelmelerini istedikleri dostlarına davetiye olarak ardıç ağacı hediye etti. Klasik davetiye yerine ağaç fidanıyla davetiye getirilmesi davetliler tarafından takdir aldı. Düğün davetiyesi olarak gelen ağaç fidanı davetiyesini alan davetliler, fidanı evlenecek olan iki gencin anısına bahçelerine dikiyor.

DÜĞÜNLERİNE FİDANLI DAVETİYE GÖNDERDİLER

Damat Olgun’un şimdiye kadar binden fazla fidan dağıttığı öğrenilirken, gelin Tekeli ise düğün davetiyelerinin çok anlamlı olduğunu belirterek ömür boyu kalıcı bir davetiye ile yakınlarını düğünlerine davet etmek istediklerini söyledi.

DENİZLİ (İHA)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

5 bin TL’ye üzüm ağası oldu

Denizli’nin Buldan İlçesi’nde bu yıl 23.’sü düzenlenen Buldan-Yenicekent Tripolis Kültür ve Turfanda Çekirdeksiz Sultaniye Üzüm Festivali’nin ağası açık arttırma ile seçildi.Buldan İlçesi’nde bu yıl 23.’üncüsü düzenlenen Yenicekent Tripolis Kültür ve T...

Başkan Filiz, Kurban Bayramı Mesajını Yayımladı

AK Parti Denizli İl Başkanı ...