Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Denizli Deda Haber

Eğitim Fakültesi Personeline İletişim Eğitimi

PamukkaleÜniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Eğitim, Uygulama ve AraştırmaMerkezi (PDREM) tarafından Eğitim Fakültesi çalışanlarına yönelik dört haftasürecek “İletişim Becerileri Eğitimi” başladı.

Pamukkale ÜniversitesiEğitim Fakültesi’nde idari ve yardımcı hizmetlerde çalışan personele “İletişimBecerileri Eğitimi” verilmeye başlandı. PDREM tarafından bu yıl ilk kezdüzenlenen eğitimin ilk gününe Rektör Yardımcısı ve Eğitim Fakültesi DekanıProf. Dr. Erdinç Duru da katıldı. Merkez Müdürü Prof. Dr. Hülya Şahin Baltacıöncülüğünde yapılan eğitimlerde Öğr. Gör. Deniz Küçüker ve Öğr. Gör. IşılÖzkılıç eğitmen olarak, Hilal Asena Özdemir ve Uğur Yiğit Karataş da yardımcılider olarak görev alıyor.

Eğitimin sadece iş hayatında değil, özel hayatta da faydalı olacağını belirten Rektör Yardımcısı ve Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Erdinç Duru, eğitim programının verimli geçmesini temenni ederek, eğitimde emeği geçen PDREM müdürü ve ekibine teşekkür etti.

Eğitim ile ilgili bilgi veren PDREM Müdürü Prof. Dr. Hülya Şahin Baltacı, “Eğitim Fakültesi personeline yapılan İletişim Becerileri Eğitimine iki ayrı grupta 23 personel katılacak, eğitim dört hafta sürecek ve 8 oturum halinde yapılacak. Amacımız; güven yürüyüşü, grup resim etkinliği, farkındalık etkinliği, iletişim tarzları etkinliği gibi yaşantı ağırlıklı etkinlikler ile katılımcıların iletişim tarzını fark etmeleri, kendilerini geliştirmeleri ve olumlu yönde değişmelerini sağlamaktır” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ