Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Denizli Deda Haber

Denizli Seviye Okulları Bilgi İstek Formu

Denizli Seviye Okulları 2017 – 2018 eğitim öğretim yılına adımını atıyor.

Denizli Seviye Okulları Öncül kurumları ile 1993 yılından bu yana eğitim – öğretim hayatında aktif olarak bulunan okul, öğrenimi etkin kılmak amacıyla bugüne kadar birçok kuram, model, strateji, yöntem, teknik geliştirmiştir.

Seviye Okulları’nın başarısının temelinde, dünyadaki gelişmeleri izlemek ve bu gelişmeler doğrultusunda uygulamalar yapmak vardır. Dünyadaki en çağdaş eğitim modellerinin ülkemizdeki ilk uygulayıcısı olan Denizli Seviye Okulları, Tam Öğrenme Modeli ile eğitimdeki tüm sınavlarına hazırlık sürecine yepyeni bir soluk getirmiştir.

Eğitim hayatına bizimle devam eden öğrencilerimiz öz güvenlerini geliştirerek, çevreye uyumlu iletişim becerileri ile yaratıcılıklarını ortaya koyacaklardır. Ürettikçe sorumluluk alacak ve deneyimleri zenginleştikçe bilinçli ve sağduyulu bireyler olacaklardır. Öğrencilerimiz Denizli Seviye Okullarında aldıkları eğitim ve öğretimle yaşamın nesnesi değil öznesi olamaya hazır olacaklardır.

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak Denizli Seviye Okulları’ndan bilgi alabilir, sorularınızı yanıtlayabilir ve kayıt için ön görüşme sağlayabilirsiniz.

Denizli Seviye Okulları Bilgi Formu

[contact-form][contact-field label=”İsim” type=”name” required=”1″][contact-field label=”E-posta” type=”email” required=”1″][contact-field label=”Telefon Numarası” type=”name” required=”1″][contact-field label=”Mesaj” type=”textarea” required=”1″][/contact-form]

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ