Anasayfa » Ana Manşet » Erdoğan, Adaylardan Alınan Taahhütü Açıkladı

Erdoğan, Adaylardan Alınan Taahhütü Açıkladı

AK Parti’de milletvekili adayları belli oldu. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün açıklanan listelerdeki milletvekili adaylarından bir taahhüt aldıklarını söyledi.

Denizli’de dün Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve 64. Hükümet Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı AK Parti Denizli Miletvekili Sema Ramazanoğlu’nun bulunmadığı 8 kişilik listede belli oldu. Buna göre 1-Cahit Özkan,2-Şahin Tin,3-Ahmet Yıldız,4-Nilgün Ök,5-Hasan Oymak,6-Mustafa Semerci,7-Dilek Çevik,8-Adem Kayar Denizli’de AK Parti’yi temsil edecek isimler olacak.

Milletvekillerinden alınan taahhüt ne?

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, milletvekili adayları ile ilgili yaptığı açıklamada,”“EHLİYET, liyakat önemli. Parlamento’daki prensiplerimize dikkat etmemiş, devamda hassasiyet göstermemiş arkadaşlarımızı listelere koymadık, koymuyoruz. Bir de bu sefer bir hassasiyet daha gösterdik. Aday adayı arkadaşlardan yazılı bir taahhüt aldık. ‘Haftanın üç günü Ankara’dasınız. Üç günü dışında, hepinizin seçim bölgenizde ofisleriniz olacak. O ofislerde çalışmaları yürüteceksiniz. Oralardaki çalışmalarınızı da her hafta rapor edeceksiniz’ dedik.

KAYNAK:HÜRRİYET

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

5 bin TL’ye üzüm ağası oldu

Denizli’nin Buldan İlçesi’nde bu yıl 23.’sü düzenlenen Buldan-Yenicekent Tripolis Kültür ve Turfanda Çekirdeksiz Sultaniye Üzüm Festivali’nin ağası açık arttırma ile seçildi.Buldan İlçesi’nde bu yıl 23.’üncüsü düzenlenen Yenicekent Tripolis Kültür ve T...

Başkan Filiz, Kurban Bayramı Mesajını Yayımladı

AK Parti Denizli İl Başkanı ...