Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Denizli Deda Haber

CHP’li Başkanlardan Ankara çıkarması

CHP’nin Denizli belediye başkanları Ankara’da Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ettiler.

CHP’li Başkanlardan Ankara çıkarması

Cumhuriyet Halk Partisi’nin(CHP) Denizli Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, Babadağ Belediye Başkanı Atlı, Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek ve Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi Ankara’da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca ve Teoman Sancar da hazır bulundu.

CHP’li başkanlar Ankara’da CHP’nin Meclis Grup Toplantısı ile programa başladı. Toplantıda Kılıçdaroğlu’nu dinleyen başkanlar, ardından Genel Başkanı makamında ziyaret etti. Başkanlar Kılıçdaroğlu’na belediyelerinin işleyişi hakkında bilgi verdi.

DİKKAT ÇEKEN FOTOĞRAF

Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret eden Başkanlar, hatıra fotoğrafı çektirdi. Fotoğrafta Denizli’nin kadın belediye başkanları Şeniz Doğan ve Birsen Çelik’in koltuklarda oturması Kılıçdaroğlu, milletvekilleri ve diğer başkanların ayakta durması dikkat çekti. Kadınlara pozitif ayrımcılık vurgusunun her seferinde yapıldığı partide bu fotoğraf büyük takdir topladı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ