Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Denizli Deda Haber

CHP’nin 96. yılı yürüyüşle kutlandı

Cumhuriyet Halk Partisi’nin bugün 96. Kuruluş yıl dönümü olması vesilesiyle Denizli ve diğer illerde ortak yürüyüş yapıldı. Tüm Türkiye genelinde yapılan yürüyüş Denizli’de Çamlık Mesire Alanı’nda gerçekleştirildi.

CHP’nin 96. yılı yürüyüşle kutlandı

Çamlık Mesire Alanı’nda gerçekleştirilen yürüyüşe CHP Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, CHP Denizli İl Yönetimi ve bir çok CHP’li vatandaşlar katıldı.

“Sporda mutluluk var” sloganı ile yapılan etkinlikte CHP Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba konuştu. Akbaba konuşmasında  ‘‘Kurtuluşumuzun ve kuruluşumuzun partisi. Cumhuriyetimizin ve halkımızın partisi CHP 96. kuruluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde, Spor Üst Kurulumuzun Türkiye’mizin tüm şehirlerinde eş zamanlı olarak yapılmasını istedi ve ‘‘Sporda Mutluluk Var’’ sloganıyla tüm Türkiye’de etkinliğimizi gerçekleştirdik. Bizler tercih olarak Çamlık Parkını ve bu güzel atmosferi tercih edip yürüyüş yapmaya karar verdik. Yürüyüşümüzü az önce tamamladık, hem sohbet ettik, hem muhabbet ettik, hem de Mustafa Kemal Atatürk’ün spora ilişkin düşüncelerini birbirimize anlattık. Şimdi de spor severler ve doğa sever arkadaşlarımız yürüyüşlerini yaptıktan sonra ağızlarını tatlandırıyorlar. Kendimde uzun yıllar sporculukla uğraşan, atletizmle uğraşan bir insan olarak böyle bir babanın oğlu olmaktan, Mustafa Kemal’in çocuğu olmaktan gurur duyuyorum. İçimdeki spor ve doğa aşkını bana armağan eden babaya da sonsuz minnettarım.’’ dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ