Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Denizli Deda Haber

Ünlü gazeteci ve siyasetçiler bu proje ile Denizlililer ile buluşacak!

CHP Merkezefendi İlçe Başkanı ve Başkan Adayı Tolga Varlıker’in, hayata geçirdiği “Merkezefendi Siyaset Akademisi” Denizli’de önemli isimleri ağırlayacak. Akademi kapsamında Araştırmacı Gazeteci ve Yazar Uğur Dündar, önceki dönem Milletvekili ve CHP Parti Meclisi Üyesi Gazeteci Eren Erdem, DİSK Genel Başkanı Doktor Arzu Çerkezoğlu, İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi gibi pek çok isim Merkezefendi’de Denizlililer le buluşacak.

Ünlü gazeteci ve siyasetçiler bu proje ile Denizlililer ile buluşacak!

CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker’in Merkezefendi Siyaset Akademisi proje hayata geçiriliyor. Varlıker, en iddialı projesi olan Siyaset Akademisi ile ilgili “Hedefimiz Merkezefendi’de ortak aklı ve ortak kültürü inşa etmek” dedi.

Merkezefendi CHP İlçe Başkanlığının ev sahipliğinde startı geçtiğimiz günlerde verilen Merkezefendi Siyaset Akademisi, proje kapsamında daha önce İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun A takımında yer alan Siyaset Bilimci Prof. Dr. Yüksel Taşkın ile SODEV Başkanı Araştırmacı Yazar ve Ekonomist Ertan Aksoy Denizli’ye gelmişti.

ÜNLÜ İSİMLER DE KATILACAK

Eğitimler kapsamında Denizli’ye ünlü ve yetkin isimlerinde geleceğini müjdeleyen Varlıker, akademiye katılanlara sertifika verileceği belirtti. Varlıker, “Seçim yoğunluğu nedeni ile çalışmalarını ertelemek zorunda kaldığımız akademi seçimlerin ardından İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun A takımında yer alan Siyaset Bilimci Prof. Dr. Yüksel Taşkın ile SODEV Başkanı Araştırmacı Yazar ve Ekonomist Ertan Aksoy’un katılımı ile başlamıştı. Yeni dönemde de Gazeteci Yazar Uğur Dündar, önceki dönem Milletvekilimiz ve Parti Meclisi Üyesi Gazeteci Eren Erdem, DİSK Genel Başkanı Doktor Arzu Çerkezoğlu, Milletvekilimiz Mehmet Ali Çelebi gibi pek çok ünlü isim de Merkezefendi Siyaset Akademisi kapsamında Denizli’ye konferans ve söyleşiler düzenleyecek. Merkezefendililer ile buluşacak her isim kendi alanında yetkin ve kurmak istediğimiz ortak akla, ortak kültüre katkı verecek isimler” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ