Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Denizli Deda Haber

Denizli Emniyeti kaçak telefonlar ve cinsel içerikli ürünleri yakaladı

Denizli’de Kaçakçılık ve Organize Şuçlarla Mücadele ekipleri gerçekleştirdiği operasyonda emtia kaçakçılığından iki yakalama gerçekleştirdi. Operasyonlarda kaçak elektronik aletler ve cinsel içerikli ürünler elegeçirildi.

Denizli Emniyeti kaçak telefonlar ve cinsel içerikli ürünleri yakaladı

Denizli’de Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Şuçlarla Mücadele ekipleri yasadışı yollardan getirilerek kaçak olarak faturasız ve belgesiz temin edilen her türlü kaçak eşya satışı ve insan sağlığını olumsuz etkileyerek kullanımında ciddi sonuçlar doğuran Sağlık Bakanlığı denetiminden geçmemiş ilaç ve ürün satışının engellenmesi amacıyla 19-21 Kasım tarihlerinde emtia kaçakçılığına yönelik iki ayrı yakalama gerçekleştirdi.

İŞTE YAKALANANLAR

Operasyonda; 62.000 adet cep telefonu tamiratında kullanıldığı değerlendirilen şarz soketi, sim kart yuvası, kart okuyucu, ekran, arka kapak, kulaklık hoparlörü vb. cep telefonu aksesuar ve yedek parçası, 4.375 adet kaçak cinsel içerikli ürün, 34 adet kaçak cep telefonu ve bulunarak el konuldu. Yakalanan (2) şüpheli şahıs hakkında 5607 SKM Kaçakçılıkla Mücadele Kanunu’na Muhalefet suçundan adli işlem yapıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ