Anasayfa » Ana Manşet » İYİ Parti’de Kurultay Gerçekleşti, GİK’de Denizli’den 1 İsim

İYİ Parti’de Kurultay Gerçekleşti, GİK’de Denizli’den 1 İsim

İYİ Parti olağanüstü kurultayında 881 oy alan Meral Akşener yeniden genel başkanlığa seçildi. Kurultayda konuşan Akşener “Kararınıza teslim oldum. Görev töre gereğidir, töre konuştu han sustu. Gel dediniz geldim. Nerede kalmıştık” dedi.Partide Genel İdare Kurulu da belli oldu.

Geçtiğimiz dönem Denizli’den Veli Çıtışlı ve Ersönmez Yarbay’ın seçildiği Genel İdare Kurulu(GİK) üyeliğine bu dönemde Denizli Milletvekili Yasin Öztürk seçildi.

Öztürk Parti’nin kuruluş dönemlerinde Denizli’den çoban ateşini yakan ilk isim olurken Kurucular Kurulu üyeliği ve Denizli Kurucu İl Başkanlığı görevini yapıp daha sonra 27.Dönem Milletvekili seçilmişti. Kurultayı Organize eden 3 isimden birisi olan Yasin Öztürk Partinin önemli Kurullarından birisi olan Genel İdare Kurulu üyeliğinede seçildi. Denizli’den geçtiğimiz dönem bu görevi üstlenen Veli Çıtışlı ve Ersönmez Yarbay ise bu dönemde listede yer almadı.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

5 bin TL’ye üzüm ağası oldu

Denizli’nin Buldan İlçesi’nde bu yıl 23.’sü düzenlenen Buldan-Yenicekent Tripolis Kültür ve Turfanda Çekirdeksiz Sultaniye Üzüm Festivali’nin ağası açık arttırma ile seçildi.Buldan İlçesi’nde bu yıl 23.’üncüsü düzenlenen Yenicekent Tripolis Kültür ve T...

Başkan Filiz, Kurban Bayramı Mesajını Yayımladı

AK Parti Denizli İl Başkanı ...