Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Denizli Deda Haber

Denizli Devlet Hastanesi Türkiye gündemine oturdu!

Dünya’da en çok kullanıcısı olan sosyal medya platformlarından biri olan Twitter’da Denizli Devlet Hastanesi trending topic oldu. Twitter kullanıcıları nedenini ise anlayamadı.

Denizli Devlet Hastanesi Türkiye gündemine oturdu!

Dünya’nın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Twitter’da bu gün #DenizliDevletHastanesiBöyle hashtagi 2. sırada trend topic (TT) oldu. Herhangi bir olay ile veya bir konu ile alakası olmayan hashtagin neden 2.sıradan Türkiye gündeminde yer aldığını kimse anlayamadı. Akıllara ise dün akşam hastanede intihar girişimde bulunan ancak, Türk bayrağına bastığı gerekçesi ile tepki gören vatandaşın haberi geldi. Ancak tweetlerde bu haberle ilgili detay paylaşan bir kullanıcı olmadı. Bazı kullanıcılar ise Denizli Devlet Hastanesi’nin TT olduğunu görünce, hastane ile ilgili fikirlerini paylaştı.

İşte twitter’da ilginç bir şekilde trend olan DenizliDevletHastanesiBöyle hastag’ine bazı kullanıcıların yorumları;

 

Trend Topic nedir?

Trend Topic (TT), popüler mikro blogging sitesi olan Twitter’da en çok kullanılan anahtar kelimeler ve hashtag’ler sonucunda oluşturulan listelerdir. TT listesine bakan bir kullanıcı o anda Twitter’da kullanıcılar tarafından neye odaklanıldığını, hangi konuların daha popüler olduğunu kolayca anlayabilir. Bu nedenle TT kullanıcıların popüler konulardan haberdar olması açısından oldukça önemli bir liste şeklidir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ