Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Denizli Deda Haber

Denizlili vekillerin Twitter atışması devam ediyor, Son konu: Denizli Valisi!

Geçtiğimiz günlerde İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk ve AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin’in Twitter’daki ‘FETÖ’nün siyasi ayağı’ tartışmasının ardından yeni bir Twitter polemiği dün CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca Twitter’dan TBMM’yi gelen Denizli Valisi Hasan Karahan’ın sadece AK Parti milletvekillerini ziyaret etmesini sert dille eleştirdi.

Denizlili vekillerin Twitter atışması devam ediyor, Son konu: Denizli Valisi!

İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk ve AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin’in Twitter’daki ‘FETÖ’nün siyasi ayağı’ tartışmasının gündemdeki sıcaklığını korurken CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca’nın Denizli Valisi Hasan Karahan’ı eleştirdiği tweet ile yeni bir tartışma konusu ortaya çıktı. Karaca’ya, Yasin Öztürk’ten ise destek geldi.

AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİNİ ZİYARET ETTİ

Denizli Valisi Hasan Karahan ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni ziyaret etti. İkili burada AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Denizli Milletvekilleri Şahin Tin ve Nilgün Ök’ü ziyaret etti. Karahan ve Zolan’ın ziyaretlerine Gülizar Biçer Karaca ve Yasin Öztürk’ten tepki geldi.

”DENİZLİ’Yİ TEMSİL HAKKININ AKP İLE SINIRLI OLDUĞUNU SANMA”

Gülizar Biçer Karaca Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda,”Denizli Valisi @hasannkarahan’dan, sadece AKP vekillerini ziyaret etme, Denizli’yi temsil hakkının AKP ile sınırlı olduğunu sanma NEZAKETi💁🏽‍♀”ifadelerini kullandı. Karaca’nın tweetine ise Yasin Öztürk destek verdi. Öztürk,”Denizli milletvekilimiz [email protected] nezaketen beklemiş ama; Şahsen beklemiyordum. Ne de olsa memleketimiz DENİZLİ güzel yer. Bizi ziyaret edip ilk valiler kararnamesinde kendine yer mi beğensin sn vali @hasannkarahan 😉”şeklinde paylaşımda bulundu.

Haber: Oral Can Tatar

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ