Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Denizli Deda Haber

Hasan Akgün’den ilçe kongreleri ve adaylık açıklaması

İYİ Parti Denizli İl Başkanı Hasan Akgün, yaklaşan ilçe kongre hakkında açıklamalarda bulundu. Tüm ilçelerde seçimlerin gerçekleşeceğini sadece 400 üye sayısını ulaşan Merkezefendi ve Pamukkale ilçelerinde delege seçimi yapılacağını belirtti. Akgün, Mayıs sonu veya Haziran başında gerçekleştirilecek il başkanlığı seçimi için ise şimdiden adaylığını açıkladı.

Hasan Akgün’den ilçe kongreleri ve adaylık açıklaması

İYİ Parti Denizli İl Başkanı Hasan Akgün partililer ile birlikte Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde basın toplantısı düzenledi. Toplantıda İl Başkanı Hasan Akgün yaklaşan ilçe başkanlığı seçimleri hakkında açıklamalarda bulundu.

İYİ Parti İl Başkanı toplantıda açıklamalarına,”Bizler hak, hukuk ve adalet için biz İYİ Partililer olarak bismillah dedik. Kaybolan hak, hukuk ve adaleti bulmak için elektriği kesilen salonlardan, basılan toplantı salonlardan yılmayan kişiler biraraya geldi. Bu na cesurlar hareketi dendi. Bu harekette bir karakter bir lider çıktı ve bir parti kuruldu. Şuanda en çalışkan milletvekillerinin bulunduğu bir grup ile çalışmalarını sürdürüyor. Bu partinin adına İYİ Parti denildi. Çıkış amacını unutmadan yoluna devam ediyor. Neleri değiştirdiği ortadadır.”diyerek başladı.

PAMUKKALE VE MERKEZEFENDİ’DE DELEGE SEÇİLECEK

İYİ Parti Denizli İl Başkanlığı’nın yaptığı çalışmalarını aktaran Hasan Akgün ilçe konreleri hakkında bilgiler verdi. Akgün, Şubat ayı içerisinde ilçe kongrelerinin gerçekleşeceğini belirtti. İki merkez ilçe Pamukkale ve Merkezefendi’de 400 üye sayısı yakalandığı için delege seçimlerinin gerçekleşeceği Pamukkale’de 197, Merkezefendi’de 179 delegenin seçileceğini dile getirdi. Kalan 17 ilçede üye sayısı yeterli olmadığı için il başkanlığı seçinin gerçekleşeğini belirtti. Akgün, ayrıca kongre takviminin önümüzdeki günlerde paylaşılacağını söyledi.

ADAYLIĞINI ŞİMDİDEN AÇIKLADI

Akgün, 2020 yılının Mayıs ayı sonunda ya da Haziran başında gerçekleşmesi beklenen il başkanlığı seçiminde ise aday olduğunu şimdiden açıkladı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ