Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Denizli Deda Haber

İYİ Parti Merkezefendi başkanını seçti

Denizli’de kongreler süreci devam ediyor. İYİ Parti Merkezefendi İlçe Kongresi bugün Merkezefendi Kültür Merkezi’nde yapıldı. Kongre sonunda yapılan oylamada 226 oy ile Mehmet Ertuğrul gökçe yeni ilçe başkanı oldu.

İYİ Parti Merkezefendi başkanını seçti

İYİ Parti Merkezefendi 2. Olağan İlçe Kongresi bugün yapıldı.Bugün yapılan kongrede Mehmet Ertuğrul Gökçe ve yarıştı. Kongreye Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, İYİ Parti Denizli İl Başkanı Hasan Akgün, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Çoşkun, İYİ Parti Pamukkale İlçe Başkanı Mustafa Çobanoğlu, İYİ Parti Eski Dönem İl Başkanı Hasan Hüseyin Bozkurt katıldı. Kongre sabah saatlerinde delegelerin konuşmaları ile başladı. Yapılan konuşmaların ardından İYİ Parti Merkezefendi İlçe Teşkilatı’na başkan adayı olan Mehmet Ertuğrul Gökçe ve Hakan Demirci konuşmalarını yaptı.

Birlik ve beraberlik vurgusunun yapıldığı konuşmaların ardından oy verme işlemi başladı. 392 delegenin bulunduğu kongrede 226 oy mevcut ilçe başkanı Mehmet Ertuğrul Gökçe, 119 oy ise eski dönem ilçe başkanlarından olan Avukat Hakan Demirci aldı.

İşte Merkezefendi İYİ Parti ilçe yönetimi;

Adile Aydoğandemir
Ahmet Salmış
Alper Alyaz
Arzu Aygün
Emine Özel
Ernur Çamurdan
Fatih Akbaş
Güngör Öztürk
Halime Özdemir
Hasan Çakmak
Hüseyin Akdoğan
Hüseyin Koçlu
İrfan Şenlikçi
Muhammet Çağlar Çetin
Mehmet Çelik
Mehmet İlhan

Nail Emre Gülbahçe
Nedim Şahan
Nevin Sayım
Ömer Torun
Özkan Duhan
Semih Ural
Tuğçe Keçeli
Uğur Erdoğan
Ümit Ekseli
Vefa Ceyhan

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ