Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Denizli Deda Haber

Televizyon programında ‘oğlum yok’ diyen kadına yalanlama Sarayköy’den geldi

Geçtiğimiz günlerde ATV’nin fenomen programlarından olan “Esra Erol’da” programında ortaya çıkan aile trajedisi, ilginç bir gelişme yaşandı. Çocuğum yok diyen kadının Sarayköy’de yaşayan bir çocuğunun olduğu ortaya çıktı.

Televizyon programında ‘oğlum yok’ diyen kadına yalanlama Sarayköy’den geldi

İlginç olay, Şenol ve Fatma çiftinin oğulları Hamit’in kendisini doktor olarak tanıtan yaşça büyük Nehir Taşkın, isimli bir kadın tarafından kaçırıldığını iddia ederek Esra Erol’un sunduğu programına katılmasıyla ortaya çıktı. Canlı yayında söyledikleri ve tavırları fazlasıyla dikkat çeken Aynur Yılmaz ile ilgili yeni iddialar ortaya atıldı. Kendisini Nehir Taşkın olarak tanıtan kadının daha önce farklı isimler kullandığı ortaya çıktı. Hiç çocuğum yok diyen tanıtan kadının bir de çocuğunun olduğu ortaya çıktı.

İNKAR ETTİĞİ OĞLU SARAYKÖY’DE ÇIKTI

Evlendiğini bile zorla itiraf eden kadının 2 oğlunun olduğu öğrenildi. Oğullarından birisinin Sarayköy’de yaşadığı öğrenildi. Sarayköy’de yaşayan Kaan Büyükbingöl, annesinin sözlerini yalanladı. Büyükbingöl, 2017 yılında annesinin İstanbul Silivri’de bulunan evinde ziyaret ettiğini, fakat evde gördüğü ortamdan duyduğu rahatsızlıktan dolayı fazla kalmayarak ayrıldığını ifade etti. Annesinin kardeşini ve kendisini 4 yaşındayken bakıcıya verip ortadan kaybolduğunu da açıklayan oğlu daha sonra yetiştirme yurduna verildiğini ardından babalarının kendilerine bularak sahip çıktığını anlattı. Aynur Yılmaz’ın oğlu, “Annem bizleri aramak için televizyonlara çıktı zannetmiştim fakat yanılmışım, hep televizyondan izlerdim şuan burada böyle bir durumun içerisinde olduğuma inanamıyorum dedi. Oğlu ayrıca ben buraya gerçekleri anlatmak için katıldım çünkü bu insanlar yalan söylüyor” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ