Son Dakika
Anasayfa » Ana Manşet » Mehmet Sarı, Erken Seçimi Değerlendirdi

Mehmet Sarı, Erken Seçimi Değerlendirdi

Makine Sanayici ve İşadamları Derneği (MAKSİAD) Başkanı Mehmet SARI basına yaptığı açıklamada 24 Haziran seçimlerini değerlendirdi.

Mehmet Sarı’nın açıklaması şu şekilde;

Yapılacak olan seçimlerin ülkemizin önünü her yönü ile açılacak olması biz sanayicileri ve imalatçılarını umutlandırıyor. Ülkemizde koalisyonlar döneminin tamamen kapanacak olması da ayrıca sevindiricidir. İstikrarın devam etmesi ve sanayicilerimizin ileriye daha da güvenle bakması için şimdiye kadar bizlere hiçbir desteğini esirgemeyen sayın bakanımız ve milletvekillerimize teşekkür ederiz.

Seçimlerde seçilecek kişilerin koltuk derdinde olanını değil de, vatandaşını koruyup, kollayanını görmek istiyoruz.Bizler işin ehline verilmesinden yanayız.

İşi ehline verilmesini kısaca özetlersek;

Denizlimiz tekstil,turizm ve tarım ili olarak bilinmekte, fakat bilinmeyen bir sektör daha var Makina Sanayi sektörü, peki ne zaman bu sektörün varlığından haberdar olduk ?
Hem makinacı, hem de sanayici olan ve bizleri en iyi şekilde temsil eden vekilimiz sayın Şahin TİN vekil olduğundan beri, Makina sanayinin de adında söz edilir hâle gelmiş, ihracatta Denizlimiz için katma değerinin ne kadar yüksek olduğu gösterilmiştir.

Bizim için hangi sektör olursa olsun, dertlerimizin dinleneceği sorunlarımızın gerekli mercilere iletilip, çözüleceği vekil adaylarını görmek istiyoruz
Inşallah ülkemiz milletimiz ve sektörümüz için refah, istikrarlı ve güçlü bir Türkiye için hayırlı bir seçim olur.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

Denizli’de çıkan yangında genç fidanlar yandı

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde genç fidanların bulunduğu ormanlık alanda çıkan yangın karadan ve havadan yapılan müdahalelerle söndürüldü.Edinilen bilgiye göre, Pamukkale ilçesi Akköy Mahallesi’nde bulunan genç fidanların bulunduğu ağaçlık alanda henü...

Büyükşehir 16 Ağustos’ta Pamukkale’nin Mahallesinde Su Kesintisi Uygulayacak

Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ Genel ...