Anasayfa » Ana Manşet » Murat Dalkılıç Denizli’yi Salladı

Murat Dalkılıç Denizli’yi Salladı

Pamukkale Belediyesi’nin bu yıl 2.’sini düzenlediği Pamukkale Spor Oyunları ünlü sanatçı Murat Dalkılıç’ın sahne aldığı muhteşem konserle final yaptı.

  1. Uluslararası Pamukkale Spor Oyunları 4-6 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirildi. Pamukkale Üniversitesi Kredi Yurtlar Kurumu önünden başlayan meşaleli ve dev Türk Bayraklı kortej yürüyüşünün ardından birbirinden farklı spor oyunları ve sosyal etkinliklerle spor festivaline dönüştü.

Murat Dalkılıç Denizlilileri Coşturdu

Pamukkaale Üniversitesi’nde düzenlenen spor oyunlarının ardından son günde oyunlar Pamukkale’ye taşında. Kocaçukur’da gerçekleşen etkinlerin ardından ünlü pop sanatçısı Murat Dalkılıç finalde sevenleri ile buluştu. Sevilen şarkılarını seslendiren sanatçı, Denizlililerden tam not aldı.

Gürlesin: “2019 Mayıs Ayında Tekrar Buluşacağız”

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, bu yıl ki spor oyunlarının daha farklı olduğunu söyldi. Başkan Gürlesin, “Her yıl daha fazla spor ekleyerek spor oyunları uluslararası boyutlara taşınıyor. Bu yıl sadece spor olsun istemedik. Kültür ve sanatı da içine kattık ve birbirinden değerli iki sanatçıyı Denizlimizde ve spor oyunlarımızda ağırladık. 2019 Mayıs ayında daha dolu içerikle 3. Uluslararası Pamukkale Spor Oyunları’nda tekrar buluşacağız” dedi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

Erdoğan Yerli ve Milli Şirketi İşaret Etti.. Hisseleri Yükselişe Geçti

Vestel Elektronik hisseleri, Cumhurbaşkanı Tayyip ...

Okullar Ders Zilinin Çalmasına Hazır

2018-2019 eğitim öğretim yılı 17 ...