Anasayfa » Ana Manşet » Nilgün Ök’ten Çardak Ziyareti

Nilgün Ök’ten Çardak Ziyareti

27. Dönem AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök Çardak Belediye Başkanı Mahmut Öztürk’e makamında ziyarette bulundu. Başkan Öztürk ile birlikte ilçemizde yapılan ve yapımı devam eden projeler hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

15 Temmuz 2016 gecesi Darbe Girişimi’ne karşı kurulan barikatlardan en önemli ve etkili olanlardan biri de Çardak’ta kurulmuştu. Çardak Belediye Başkanı Mahmut Öztürk öncülüğünde oluşturulan direniş sayesinde; Söke ile Denizli Komando Tugayı’ndan gelen ve Çardak Havaalanı’ndan kargo uçaklarıyla Ankara’ya gönderilmesi planlanan 550 komando havaalanına giremeden engellenmişti. Bu geceye dair yaşananların anlatıldığı ‘‘Darbeye Karşı; Çardak Barikatı’’ kitap ve kısa film CD’sini Başkan Öztürk, AK Parti Denizli Milletvekili Sayın Nilgün Ök’e armağan etti.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

5 bin TL’ye üzüm ağası oldu

Denizli’nin Buldan İlçesi’nde bu yıl 23.’sü düzenlenen Buldan-Yenicekent Tripolis Kültür ve Turfanda Çekirdeksiz Sultaniye Üzüm Festivali’nin ağası açık arttırma ile seçildi.Buldan İlçesi’nde bu yıl 23.’üncüsü düzenlenen Yenicekent Tripolis Kültür ve T...

Başkan Filiz, Kurban Bayramı Mesajını Yayımladı

AK Parti Denizli İl Başkanı ...