Anasayfa » Ana Manşet » Otomobillerin ve motosikletin karıştığı kazalarda anbean görüntülendi

Otomobillerin ve motosikletin karıştığı kazalarda anbean görüntülendi

Denizli’de geçtiğimiz aylarda meydana gelen trafik kazaları anbean MOBESE kameralarına yansırken, görüntülerde bir anlık dikkatsizliğin neler mal olacağı gözler önüne serildi.

Kent merkezinde yaşanan 2 farklı trafik kazası MOBESE kameraları tarafından görüntülendi. İncilıpnar mevkiinde MOBESE kamerası tarafından aynı yerden gece ve gündüz alınan görüntülerdeki kazaların şu şekilde gerçekleştiği görülüyor.Gündüz yaşanan kazada cadde ilerleyen siyah renkli bir otomobil yan yoldan caddeye kontrolsüz bir şekilde çıkan lüks arazi aracına çarpıyor. Kazada hız ve dikkatsizliğin olduğu görülüyor.

Bir anlık dikkatsizlik

Aynı bölgede akşam saatlerinde yaşanan bir başka kazada ise üzerinde 2 kişinin bulunduğu ve sürücüsünün kask taktığı gözlenen motosiklet cadde de ilerlerken bu sırada yolun sağ tarafından park halinde olan beyaz renkli olan otomobil bir anda hareket ederek dönmek için manevra yapıyor. Manevra yapan otomobili fark eden motosiklet sürücüsü durmak için fren yapsa da bunda başarılı olmayarak otomobile yan taraftan çarpıyor. Çarpışmanın etkisi ile motosikletteki 2 kişi havada takla atarak yola savruluyor. Ardından motosiklet sürücüsü ayağa kalkarak otomobile doğru gidiyor. Kazada sürücünün kaskının olması olası bir faciayı engelliyor.
Diğer yandan kazalarda ölü yada yaralananın olup olmadığı ise bilinmiyor.

Gökten Ceylan
DENİZLİ (İHA)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

Yenicekent’te Coşku Dolu Gece

23.”üncü Buldan-Yenicekent Tripolis Kültür ve ...

Denizli’de Yangın

Denizli’de samanlıkta çıkan yangın köylülerin ...