Son Dakika
Anasayfa » Ana Manşet » Özkan 3 İlçede Teşkilatlarla Buluştu

Özkan 3 İlçede Teşkilatlarla Buluştu

AK Parti MKYK Üyesi ve Denizli Av. Cahit Özkan, Çivril, Çal ve Baklan AK Parti İlçe teşkilatlarında partililer ile bir araya geldi. Ziyaretleri sırasında parti yönetim kurulu üyeleri ve partililer tarafından karşılanan Özkan burada yaptığı açıklamalarda, İlçe Başkanlığımızda AK dava arkadaşlarımızla bir aradayız. Her geçen dün büyüyen Denizli’ mizin haziran seçimlerinde oy patlaması yapması için durmadan dinlenmeden çalışacağız.”dedi.

Ziyaretlerinde, partililer ile sohbet eden, yöneltilen soruları cevaplandıran Özkan “ Bu tür teşkilat buluşmalarını fırsat buldukça gerçekleştirdiklerini  ve sürekli olarak partililer ile bir arada olmaya büyük özen gösterdiklerini belirtirken, ziyaretler esnasında kendilerine iletilen taleplerle ilgili notlar aldı.

AK Partiye gönül vermiş değerli hemşerileri ile bir arada olmaktan dolayı mutlu olduğunu belirten Özkan partililere hitaben;

OY ORANIMIZ ARTMAKTADIR

“2019 yılı çok olağanüstü bir süreç olacaktır. Hizmetlerimizin tüm halkımız tarafından görülüyor hamdolsun. Her seçimde oyumuzu eskisine oranla artırarak hükümet olduk. Cumhurbaşkanlığı seçiminde %52 oy alarak kazandık. Cumhurbaşkanımız, 15 Temmuz hain darbe girişimi sürecindeki duruşu ve dirayetinden sonra, halkının desteğini arkasına daha fazla almıştır. Ve bu durum 24 Haziran seçimlerinde alacağı oy oranını daha yukarılara çekecektir. Son seçimde aldığımız oy oranından sonra, bu oy oranını daha da yukarılara çekerek, haziran seçimlerinden mutlak bir zaferle ayrılma gayreti içerisindeyiz.”dedi.

DAHA AYDINLIK YARINLAR BİZİ BEKLİYOR

Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği gibi, teşkilatlarımızı yenileyerek güçlendirerek, 2023 hedeflerine ulaşmak için durmadan, yorulmadan çalışmamız, çaba göstermemiz gerekir. Ayrım yapmadan herkesin kapını çalmalı gönlüne girmeliyiz. Ülkemizin karşı karşıya kaldığı ihanet girişimleri ve dünyada yaşanılan sorunlar milletimizin gözünün önünde cereyan ediyor. Emanetine sahip çıkan hükümetimiz ve özellikle partimizin genel başkanı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde, Allah’ın izniyle bu ülkeyi çok daha güzel ve aydınlık yarınlara doğru götüreceğiz. En üsttekinden en alttakine kadar tüm kadrolarımız büyük bir hassasiyet ve itina ile çalışmaktadır. Biz istişareye önem veririz. Oturup doğru şekilde düşünüp, tartıştıktan sonra aldığımız kararlar her zaman ülkemizin de milletimizin aydınlık geleceğine katkı sağlayamaya yönelik kararlar olmuştur. Gittiğimiz her yerde vurguladığımız gibi, bu şehirde alnı açık, başı dik, göğsünü gere gere dolaşacak bir teşkilat mensubu varsa o da bizim yol ve dava arkadaşlarımızdır”  dedi.

HERKESE BÜYÜK GÖREVLER DÜŞÜYOR

Özkan konuşmasının sonunda: “2023 ve 2071 hedefleri doğrultusunda 24 Haziranda yılında yapılacak seçimlerin önemini vurgulayıp, teşkilat kademesinde herkesin üzerine büyük görevler düştüğünü dile getirdi. Konuşmaların ardından kendisine iletilen, ilçenin talep ve ihtiyaçlarını dinleyen Özkan, daha sonra partililer ile günün anısına fotoğraf çektirdi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

Denizli’de çıkan yangında genç fidanlar yandı

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde genç fidanların bulunduğu ormanlık alanda çıkan yangın karadan ve havadan yapılan müdahalelerle söndürüldü.Edinilen bilgiye göre, Pamukkale ilçesi Akköy Mahallesi’nde bulunan genç fidanların bulunduğu ağaçlık alanda henü...

Büyükşehir 16 Ağustos’ta Pamukkale’nin Mahallesinde Su Kesintisi Uygulayacak

Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ Genel ...