Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Denizli Deda Haber

Ahmet Yıldız, “Sağlıkta En İyi Hizmeti Sunmaya Devam Edeceğiz”

Ak Parti Denizli Milletvekili Adayı Ahmet Yıldız Denizli Devlet Hastanesi’nde yatan hastaları ziyaret etti. Hastanede herkesle tek tek bayramlaşan Yıldız, “Tüm hemşerilerimizin bayramını kutluyorum” dedi.

[dropcap]A[/dropcap]k Parti Denizli Milletvekili Adayı Ahmet Yıldız bayramlaşmak üzere Denizli Devlet Hastanesi’nde yatan hastaları ziyaret etti. Yıldız ziyareti esnasında hastalarla ve hastane çalışanları ile tek tek bayramlaştı. Hastalara acil şifalar dileyen Yıldız, vatandaşların sorunlarını da dinledi.

Devlet hastanesinde yatan hastalarla sohbet eden Yıldız, hastalardan hayır duası da aldı. Sağlık alanındaki gelişmelere de dikkat çeken Yıldız, “Sağlıkta artık parmakla gösterilen bir konumdayız. 2002’den bu yana gerçekleştirilen çalışmaların sonuçlarını bugünkü ziyaretimizde de gördük. 2002’den öncesini hatırlayan şimdiki durumla bir kıyas yapsınlar. 2002’de Türkiye’nin sahip olduğu nitelikli hasta yatağı sayısı 18 bindi. Bugün 130 bini geçmiş durumdayız. Sağlık hizmetleri alanında da gelişmeler Sağlık turizmini bile doğurdu. Ama yetmez, yola devam ederek, çalışmaya geliştirmeye devam ederek daha iyilerini gerçekleştireceğiz. Mesela Şehir Hastaneleri’ni hayata geçirmeye başladık. İnşallah Denizli’de de büyük bir şehir hastanesi kuracağız ve vatandaşlarımıza her alanda olduğu gibi sağlık alanında da en iyi hizmeti sunacağız” dedi.

Ahmet Yıldız hastane ziyaretinin ardından hastane caddesinde bulunan esnafları ziyaret etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ