Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Denizli Deda Haber

Tagay Kendine Güveniyor: ‘Geçmişte Yaptıklarımız, Yapacaklarımızın Teminatı’

Millet İttifakı İYİ Parti Çardak Belediye Başkan Adayı Alaettin Tagay, DEHA TV’nin canlı yayın konuğu oldu. Tagay 31 Mart yerel Seçimleri kapsamında yaptığı çalışmaları ve yeni dönemde Çardak için tasarladığı projeleri anlattı.

Millet İttifakı çardak Belediye Başkan Adayı Alaettin Tagay, DEHA TV’ye konuk oldu. 31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında Çardak’ta gerçekleştirdiği çalışmaları aktardı. Tagay konuşmasına 20 Mart Çarşamba günü Acıpayam’da gerçekleşen 5.7’lik deprem felaketi nedeniyle Acıpayamlılara geçmiş olsun dileklerini ileterek başladı. 31 Mart Yerel Seçimleri için çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiği belirten Tagay ilçe halkından gördüğü teveccüh için de teşekkür etti. ‘Geçmişte yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı olduğu için onların bu teveccühü ve güvenine layık olmaya çalışacağız.’ dedi.

ÇARDAK’IN ÖZ EVLADI TAGAY

Çardak’ta kendisine olan bu ilginin seçim çalışmaları ile ilgili olmadığını daha önceki zamanlarda da Çardak’ın neresine giderse gitsin, gençlerle, mahallelerdeki vatandaşlarla, yaşlılarla her zaman şakalaştıklarını, sohbet ettiklerini söyledi. ‘Çardaklılar beni her zaman kendilerinden biri olarak görür. Belediye başkanı veya belediye başkanı adayı sıfatıyla görmezler. Kendi evlatları gibi görürler’ diyen Tagay, Çardak’ın öz evladı olduğunu vurguladı.

‘CHP’Lİ KARDEŞLERİMİZ YANIMIZDA’

Millet İttifakı adayı olarak Çardak’ta çalışmalarını sürdüren Tagay, kendisine CHP kanadından kendisine verilen destekle ilgili de konuştu. Tagay, ‘Millet İttifakı olarak bir kaynaşma durumu söz konusu tabi. Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı olsun, Milletvekillerimiz olsun, CHP Genel Başkanı Kemal Bey’in girişimleri anlamında kendilerinden destk görüyoruz. Zaten ilçemizdeki CHP’li vatandaşlarımızın da destğinin bizim yanımızda olduğunu da hissediyoruz. Yüzde 90-95 civarında CHP’li kardeşlerimizin de yanımızda olduğunu ve oyumuzu ittifaka veririz dediğini biliyoruz’ ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ