Anasayfa » Ana Manşet » Sağlığın Ve Sporun Merkezi Merkezefendi’de Çalışmalar Sürüyor

Sağlığın Ve Sporun Merkezi Merkezefendi’de Çalışmalar Sürüyor

Merkezefendi Belediyesi ilçede bulunan parklardaki jimnastik ve spor aletlerini yenileyerek Merkezefendililerin hizmetine sunuyor. Bu çerçevede 14 parkta bulunan eski fitness grupları, yenileriyle değiştirilmeye başlandı.

Sporun ve sporcunun dostu Merkezefendi Belediyesi, ilçede sosyal ve yapısal projelerini sürdürüyor. Merkezefendi Belediyesi tarafından sağlıklı bir yaşamın en önemli parçası olan spora da yatırımlar aralıksız devam ediyor. Belediye tarafından Merkezefendi’de parklara yerleştirilen ve ücretsiz olarak hizmet veren dış mekan jimnastik ve spor aletleri, Merkezefendililerin sağlıklı yaşamına katkı sağlıyor. Merkezefendililerin vakit geçirdiği park alanlarında bulunan ve kullanım ömrünü tamamlayan jimnastik ve spor aletlerinde yenileme çalışması başlatıldı. Merkezefendi Belediyesince 14 parkta bulunan eski jimnastik ve spor aletleri yenileriyle değiştirilerek Merkezefendililerin hizmetine sunuluyor.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

5 bin TL’ye üzüm ağası oldu

Denizli’nin Buldan İlçesi’nde bu yıl 23.’sü düzenlenen Buldan-Yenicekent Tripolis Kültür ve Turfanda Çekirdeksiz Sultaniye Üzüm Festivali’nin ağası açık arttırma ile seçildi.Buldan İlçesi’nde bu yıl 23.’üncüsü düzenlenen Yenicekent Tripolis Kültür ve T...

Başkan Filiz, Kurban Bayramı Mesajını Yayımladı

AK Parti Denizli İl Başkanı ...