Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Denizli Deda Haber

DenizliSpor Futbol Okulu Kayıtları Başladı

Denizlispor Futbol Okulu 2019 yaz dönemi kayıtları başladı.

DenizliSpor Futbol Okulu Kayıtları Başladı

Denizlispor, gelecekte A takımında oynayacak olan sporcuları yetiştirmek için futbol okulu yaz dönemi kayıtlarına başladı.

Doğan Demircioğlu, Gümüşler, Adalet Parkı ve Doğan Seyfi Atlı sahalarında gerçekleştirilecek olan futbol okullarında 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 ve 2013 yıllarında doğan tüm gençler, Denizlispor çatısı altında uzman antrenörler eşliğinde futbol eğitimi alabilecek.

‘GELECEĞİN ALPEREN’LERİ VE RECEP’LERİ YETİŞECEK”

Tek hedeflerinin Denizlispor’a insani özellikleri yüksek ve yetenekli oyuncular kazandırmak olduğunu belirten Altyapıdan Sorumlu Asbaşkan Uğur Coşkun, “Çocuklarımızı geleceğimizin teminatı olarak görüyor ve onları en iyi eğitimi verebilmek için büyük çaba sarfediyoruz. Hem ülkemizin, hem Denizlispor’un geleceği olacak çocuklarımız için en iyi antrenörler ile çalışıyoruz. Geleceğin Alperen’leri, Recep’leri bu futbol okullarından geçecek” dedi.

Denizlispor Futbol Okulları’nda eğitim görmek isteyen sporcular Doğan Demircioğlu Sahası’nda bulunan kayıt bürosundan veya 0545 669 1966 no’lu telefondan detaylı bilgileri öğrenerek, kayıt işlemini gerçekleştirebilecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ