Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Denizli Deda Haber

Karakurtlular ‘Süper İncir’de buluşacak

Pamukkale ilçesine bağlı Karakurt Mahallesinde, muhtarlık ve Karakurt Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından 16 Temmuz Salı akşamı ikinci kez ‘Sokak Sineması’ etkinliği düzenlenecek

Karakurtlular ‘Süper İncir’de buluşacak

 

.Salı akşamı Karakurt Mahallesi baraj yanında düzenlenecek ‘Sokak Sineması’ etkinliği ücretsiz olacak. Saat 21.00’de başlayacak sokak sinemasında ‘Süper İncir’ filmi izlettirilecek. Sokak sineması etkinliği öncesinde açıklama yapan Karakurt Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ferhat Yılmaz, “Vatandaşlarımızı alışveriş merkezlerine sıkışan sinemalardan kurtarmak, eskiden büyük ilgiyle takip edilen sokak sineması etkinliklerini yeniden yaşatmak istiyoruz. Etkinliğimiz ücretsiz olacaktır.” dedi.

Karakurt Mahalle Muhtarı Kadir Kıvrak’ta, “Mahallemizde derneğimizle birlikte ikinci kez sokak sineması etkinliği düzenliyoruz. Herkese açık etkinliğimiz ücretsiz gerçekleştirilecek. Bir nostaljiye tekrar hayat vermek, açık hava sinemaların keyfini, yaşlı genç, kadın erkek herkesin tatmasını istiyoruz. Mahalle sakinlerimizi ve Denizlilileri kısıtlı bir süre de olsa dertlerinden, sıkıntılarından uzaklaştırmak, güldürmek aynı zamanda da düşündürmek için de etkinliğimizde komedi filmini seçtik. Herkesi bekliyoruz. Şimdiden iyi seyirler diliyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ