Anasayfa » Ana Manşet » Türk Havlusu her yerde!

Türk Havlusu her yerde!

Avrupa basketbolunun en üst düzey organizasyonu Turkish Airlines Euroleague’de en iyi dört takımın sahne aldığı Final Four heyecanı 18 ve 20 Mayıs 2018 tarihlerinde Sırbistan’ın başkenti Belgrad’da bulunan Stark Arena’da gerçekleştirildi.

Temsilcimiz Fenerbahçe, Rusya’dan CSKA Moskova, Litvanya’dan Zalgiris ve İspanya’dan Real Madrid’in şampiyonluk için kıyasıya çekiştiği organizasyonu Real Madrid kazandı.

Bu sene ikinci kez Euroleague-Denizli İhracatçılar Birliği işbirliğiyle, Final Four’da dört takımın kullandığı tüm havlular en üst kaliteyle Denizli’de üretildi. Türk havlusunun marka bilinirliğinin artırılması amacıyla “Turkish Towels” markası altında yürütülen çalışmalar kapsamında, tüm dünya Türk havlusunu nihai tüketcisi tarafından da bilinmesi ve tercih edilmesi amaçlanıyor.

Kazanan “Turkish Towels” Oldu…

Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Hüseyin Memişoğlu, böylesine büyük bir organizasyonda “Turkish Towels” markasının yer almasının heyecan verici olduğuna değinerek sözlerine şu şekilde devam etti: “Bu sene ikinci kez Turkish Airlines Euroleague’de yer aldık ve Final Four’un sponsorlarından birisi olduk. Avrupanın en ünlü basketbolcularının sırtlarında Türk havlusunun yer alması hepimiz için büyük bir gurur kaynağı. Finaller tüm dünyada 100’ün üzerinde ülkede canlı olarak yayınlandı ve yaklaşık 500 milyon insan televizyonlardan maçları takip etti. İnanıyorum ki, bu proje Türk havlusunun markalaşma sürecinde bize çok büyük katkılar sunacak.”

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

5 bin TL’ye üzüm ağası oldu

Denizli’nin Buldan İlçesi’nde bu yıl 23.’sü düzenlenen Buldan-Yenicekent Tripolis Kültür ve Turfanda Çekirdeksiz Sultaniye Üzüm Festivali’nin ağası açık arttırma ile seçildi.Buldan İlçesi’nde bu yıl 23.’üncüsü düzenlenen Yenicekent Tripolis Kültür ve T...

Başkan Filiz, Kurban Bayramı Mesajını Yayımladı

AK Parti Denizli İl Başkanı ...