Anasayfa » Ana Manşet » “Türkiye’nin Kadınları Dünyada Söz Sahibi Olmaya Devam Edecek”

“Türkiye’nin Kadınları Dünyada Söz Sahibi Olmaya Devam Edecek”

AK Parti Denizli milletvekili adayı Nilgün Ök DİKAB üyeleri ile kahve sohbetinde buluştu. Ök,”Türk kadını imkan bulursa yapamayacağı, başaramayacağı şey yok. Benimde başkanlık görevi yürüttüğüm DİKAB, Denizli’de kadının birçok şeyi başarabildiğini gösterdiği bir kuruluştur. Umarım daha büyük başarıları bu platform etrafında kadınlarımız ulaşacaktır”dedi.

AK Parti Denizli milletvekili adayı Nilgün Ök Denizli İş Kadınları Birliği(DİKAB) üyeleri ile buluştu. DİKAB üyelerinin Denizli ve Türkiye çapında yaptığı çalışmalarla büyük bir takdiri hakettiğinin altını çizen Ök,” Biliyorsunuz DİKAB’ın kuruluş amaçlarından en temeli kadınların karar alma merkezlerinde yer almalarını sağlamak, farkındalık yaratmak, ekonominin içinde yer almasını sağlamaktır. Bizler Denizlili iş kadınları olarak DİKAB adı altında bunu fazlayasıyla ve başarıyla yerine getiriyoruz”dedi.

”Bu ülkenin kadınları Dünya’da söz sahibi oldu ve olmaya devam edecek”

Nilgün Ök Denizlili iş kadınları ile buluşmasında 24 Haziran’a dikkat çekti. Ök,”24 Haziran bizim için çok önemli. 16 yıllık AK Parti iktidarında büyüyen ekonomimiz için keskin virajlardan biridir. Biz iş kadınları olarak 16 yılda elde ettiğimiz imkanlarla bugün Denizli ve Türkiye’de takdire değer çalışmalar yürütüyoruz. Şüphesiz ki 24 Haziran’da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tekrar Cumhurbaşkanı seçilecek, AK Parti ise mecliste çoğunluğu alarak bu ülkeye hizmetlerine devam edecek. Kadınların ise bu kutlu yürüyüşte en büyük görevi üstlendiğini belirtmek isterim. Bu ülkenin kadınları sınırları aşarak, Dünyada ticaretinde söz sahibi oldu ve olmaya da devam edecek” dedi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

5 bin TL’ye üzüm ağası oldu

Denizli’nin Buldan İlçesi’nde bu yıl 23.’sü düzenlenen Buldan-Yenicekent Tripolis Kültür ve Turfanda Çekirdeksiz Sultaniye Üzüm Festivali’nin ağası açık arttırma ile seçildi.Buldan İlçesi’nde bu yıl 23.’üncüsü düzenlenen Yenicekent Tripolis Kültür ve T...

Başkan Filiz, Kurban Bayramı Mesajını Yayımladı

AK Parti Denizli İl Başkanı ...