Anasayfa » Ana Manşet » Yeni Meclis Üyesi Ermiş Başkana Kitap Hediye Ederek Görevine Başladı

Yeni Meclis Üyesi Ermiş Başkana Kitap Hediye Ederek Görevine Başladı

Merkezefendi Belediyesi Mayıs ayı 1. oturum toplantısı bugün gerçekleştirildi.Chp Meclis üyeliğinden istifa eden Şeniz Süzek Doğan’ın yerine Azmi Ermiş meclisteki yerini aldı.MHP Meclis üyeliğinden istifa eden Metin Karakurt’un yerine ise Hasan Tığ göreve devam edecek.

Merkezefendi Belediyesi Mayıs ayı meclis toplantısı bugün Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’nun başkanlığında gerçekleşti.Başkan Subaşıoğlu sözlerine meclise veda eden Hasan Karakurt ve Şeniz Süzek Doğan’a yolları açık olmasını dileğini ileterek başladı. Başkan Subaşıoğlu,”Meclis’in yeni üyeleri Hasan Tığ ve Azmi Ermiş’e hoşgeldiniz demek isterim.Hasan bey bugün aramızda değil ama Azmi bey aramıza katıldı.Azmi Bey’den düşüncelerini almak isterim”dedi.

Merkezefendi Ve Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Şeniz Süzek Doğan’ın CHP milletvekili aday adaylığı dolayısıyla istifa ettiği Meclis üyeliğini 25 yıl Altı Nokta Körler Derneği Denizli Şube Başkanı yapmış,1 Kasım seçimlerinde CHP Denizli Milletvekili Adayı ve 30 Aralık’ta CHP İl Başkanı Adayı olan Azmi Ermiş aldı. Ermiş meclisteki ilk konuşmasında, “Merkezefendi Belediyesi’nin saygı değer üyeleri buraya geleli 15 dakika oldu ama yıllardır buradayım sanki. Buraya gelmeden mezarlıkta annemi ziyaret ettim. Ulu önderimiz Atatürk’ün anıtını ziyaret ettim.Merkezefendi Belediyesi nufüsu 300 bini bulunan bir kenttir. Biz burada farklı görüşlere sahip olsakta beraber bu kente hizmet edeceğiz.Ben burada herşeyden önce engellilerin sesi olacağım. Engellilerin hayatını kolaylaştırmak için projelerin takipçisi olacağım”dedi.

Ermiş konuşmasının ardından Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’na 2 kitabını hediye etti.

Başkan Subaşıoğlu meclisteki konuşmasını,”24 Haziran seçimlerine kısa bir zaman kaldı. Neredeyse Cumhurbaşkanlığı adayları belli oldu. Bu süreçte önemli karar alarak milletvekili aday adayı olan arkadaşlarımızı cesaretlerinden dolayı kutluyorum. Millevkilli adayları da kısa bir süre sonra belli olacak seçimlerin hayırlı olmasını dilerim”dedi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

Erdoğan Yerli ve Milli Şirketi İşaret Etti.. Hisseleri Yükselişe Geçti

Vestel Elektronik hisseleri, Cumhurbaşkanı Tayyip ...

Okullar Ders Zilinin Çalmasına Hazır

2018-2019 eğitim öğretim yılı 17 ...